jump to navigation

Eve Bebek Geliyor> Ana Kucağı (Baby Relax) 13 Ağu 2011

Posted by evaciton in Eve bebek geliyor nelere ihtiyacım var?.
Tags: , , , , , , , , , , ,
trackback

Evdeki kurtarıcımlarımdan biri de ana kucağı oldu. Ama anladığınız anlamda ana kucağı değil. Yani yeni doğanı taşımak için hem pusetin bir parçası olan hem de oto koltuğu olarak kullanılabilen hastane çıkışının olmazsa olmazı anakucağından bahsetmiyorum.

Bu bizimkilerin deyimiyle Baby Relax. Bize hediye olarak gelmişti, çok da iyi oldu 🙂 Şimdilerde geçici olarak bir tanıdığa verdik.

Park yatakta yatmadığı zamanlarda, illa kucakta olmasına gerek bırakmayan, etrafını görebilmesini ve böylece kendini birey gibi hissedebilmesini sağlayan ve bunu henüz dik oturmasına gerek olmadan mümkün kılan bir tür iskemle.

Ek besinleri vermeye başladığımızda kuzuyu yedirebilmek için buna oturtuyorduk. Mama iskemlesine geçene kadar bunu çok kullandık, rahat oldu.

Sallanabilen, asılabilir cırt cırtlı oyuncakları olan, bir düğmeyle titreşebilen bir iskemle. Orada da çok uyuyakalmıştır. Bazen kıyamayıp orada bırakıyorduk ama çoğu zaman sağlıklı bir uyku uyuması için yatağına götürüyorduk.

Kemeri olduğu için düşme olasılığı yok. Bizimle aynı seviyeye gelebilmesi için kanapenin veya sehpa üzerine yerleştirmek yeterli 🙂

İşte huzurlarınızda Fisher Price ana kucağı. Gerçi buradaki bizimkinden bir üst model çünkü koltuk daha dik konuma getirilebiliyormuş. Hatta battaniyeli modeli varmış .

Fisher Price Ana Kucağı

Reklamlar

Yorumlar»

No comments yet — be the first.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: