jump to navigation

Kanz ile Kombinasyonunu Yarat 20 Nis 2012

Posted by evaciton in Uncategorized.
Tags: , , , , , , , ,
trackback

Çarşamba günü Kanz’ın basın davetine Bema Plazaya gittim. Ortalama 1- 1,5 saatlik bir toplantıydı. Sağolsunlar güzel ağırladılar.

İtiraf etmek gerekiyor ki Asya yakasından Bağcılar’a gitmek oldukça uzun sürüyor. Sağolsunlar Pazarlama Müdürü Aslı hanım ve Lagalugacılardan Selin hanım Taksim- Bağcılar arasında gidiş gelişimizi organize etmişler. Çok iyi oldu. O gün fırtına çıkıp Boğaz Köprüsünden geçememek olasılığının yaşattığı telaşı haricinde keyifli bir oturum oldu.

Group Bema bünyesinde yer alan Kanz bir Alman markası. Bunun yanısıra Pampolina, Döll, Whoopi, Steiff ve S&D, gibi giyim markalarını bünyelerinde barındırdıkları gibi Maxi Cosi, Quinny ve Mamas & Papas gibi puset ve oto koltuk markalarının da satın almasını yaptıklarını öğrendim.

Yeni açtıkları ve 0- 16 yaş grubuna yönelik giyim ve aksesuar ürünlerinden seçenek sunan e-ticaret sitesinin ismi ise Kidy City. Aynı tiyatro etkliniğinde oldğu çocuklara defilelerinde Kidy City civciv maskotu eşlik etti.

Bir anne olarak fiyat skalası ve kısa kullanım süresi açısından bakarak, bugüne kadar farklı markaların ürünlerini almayı tercih ettiğimi, Kanz’ı çok tanımadığımı ifade ettim. Kanz’ın ekonomik olarak uygun olduğunu düşünmüştük. Bulunduğumuz salonda farklı markaların numuneleri sergideydi. Spor, şık, gündelik her tür model var. Hatta renklerini beğendim, ancak fiyata gelince tahminimizin üstünde seyrettiğini anladık.

Genelde Avrupa yakasındaki AVM’lerde yerini bulan marka, Bir çok tanınmış çocuk mağazasının aksine, Asya yakasında Optimum ve Viaport (benim öğrendiklerim) dışında çok ulaşılabilir yerlerde fazla satış noktası olmadığını anladım.

Basın toplantısı sayesine Kanz Türkiye facebook sayfsındaki “Kombinasyonunu Yarat” kampanyası olduğunu öğrendim. Kazananlar anında Kanz ve S&D mağazalarında % 10 geçerli indirim kazanabiliyorlar, ayrıca yarattığınız kombinasyon size hediye edilebilir, veya % 50 indirim hakkı kazanabilirsiniz. İndirimler ve hediye kombinasyonun yanı sıra moda çekimi yıldızı olma şansını yakalayabilirsiniz.

Basın toplantısına çocuklar da davetliydi, ancak okul günü olması sebebiyle çok az çocuk vardı. Olanlarla bir mni defile yaptılar. Çocuklara defile elbiseleri hediye edildi. Yol uzun olduğu için götürmediğim kuzum için beğendiğim bir elbiseyi alıp alamayacağımı bir etkiliye sordum ancak net yanıt alamayınca ısrar etmedim. (İyi ki ısrar etmemişim, jest yapıp kargoyla çok sevimli, sade ve şık bir beyaz elbise iletmişler. Kuzu buna bayıldı, görür görmez giymek istedi. Kuzuyla birlikte Kanz’a teşekkür ederiz.)

Bunun dışında puset, light puset ve araba koltuklarını gezip bilgi istedim. Maxi Cosi ve Quinny markalarını da satın almasını yapan firmanın benzer görüntüde ve kullanım şekline sahip olan Dölll adında bir markaları daha olduğunu ve  diğer benzerlerine göre fiyatlarının daha uygun olduğunu öğrendim.

Katılımcılardan biri çocuğu için aldığı Kanz marka bir montun hala kullanımda olduğunu ve bir kaç çocuk tarafından daha kullanıldığını belirtti.

Reklamlar

Yorumlar»

No comments yet — be the first.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: